چراغ مینی دات

تولید انواع مینی دات ها در رنگهای مختلف قابل استفاده در فضاهای دکوراتیو (جایگزین جدید فیبر نوری) با عمر بسیار بالا

AFG-D001

POWER : 0.1W

چراغ مینی دات

AFG-D005

POWER : 1W

چراغ مینی دات

AFG-D006

POWER : 1W

چراغ مینی دات

AFG-D007

POWER : 1W

چراغ مینی دات


چراغ مینی دات
نورپردازی نکته مهمی است که اگر اصولی انجام شود، به ارتقای کیفیت چیدمان کمک می‌کند. در غیر این صورت، باعث افت دکور و دلزدگی می‌شود. اکثر اوقات نمی‌توانید نورپردازی غیراصولی خانه‌تان را تشخیص دهید، اما علایم و پیامدهای آن را حس می‌کنید. علایمی مثل سردرد، چشم درد و احساس نارضایتی از دکوراسیون خانه بدون اینکه دلیل مشخصی داشته باشد. اگر نورپردازی خانه را به صورت اصولی و آگاهانه اجرا کنید، فضای خانه تمیز، وسیع و خوشایند به نظر می‌رسد.
از آنجا که بسیاری از ما شانس دخالت در نقشه اولیه ساختمان و ساختن خانه ای با ویژگی های مورد نظر خود را نداریم پس در مرحله طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق می توان به این امر پرداخت و کاستی های احتمالی موجود در میزان نورگیری اتاق را جبران کرد. نورپردازی در هر اتاق باید متناسب با ویژگی های معماری آن و نحوه قرارگیری اتاق باشد و ضمن تامین نور مورد نیاز باید با سبک دکوراسیون اتاق نیز هماهنگ باشد.
یک نورپردازی خوب بیش از هر چیز به میزان نورگیری اتاق در روز مرتبط است تا دست کم نور مورد نیاز در طول روز را با ترکیبی از نور طبیعی و در صورت نیاز مصنوعی تامین کند. هریک از اتاق های خانه از طریق پنجره میزانی از نور طبیعی را دریافت می کند، اما این امر به آن معنا نیست که از نور کافی در طول روز برخوردار است. با توجه به کاربردهای مورد نظر یک اتاق و همچنین مقدار نور طبیعی که به اتاق راه می یابد ممکن است کیفیت و کمیت این نور کافی نباشد. این کیفیت و کمیت به نحوه قرارگیری یک خانه و سپس هریک از اتاق ها، اندازه و فرم اتاق، ابعاد آن و تعداد پنجره ها و آنچه در برابر پنجره قرار دارد، بستگی دارند.

نورپردازی و روشنایی با فیبرنوری و مینی دات و کریستال
نورپردازی با فیبرنوری و مینی دات و کریستال

فیبرها در ضخامت های مختلف ساخته شده و برای ایجاد طرح های بسیار زیبا ستاره ای و کهکشانی درسقف، دیواره و در محیط هایی مانند لابی ساختمان ، اتاق کودک، سقف استخر، رستوران و .... مورد استفاده قرار می گیرند که امکان نصب کریستال یا لنز جهت ایجاد افکت های نوری بر روی آنها وجود دارد. مینی دات جهت ایجاد نقاط نورانی بر روی سقف ها و دیوارهای کاذب بکار می رود. منبع نوری ظریف، داشتن لطافت در پرتو، ایجاد آسمانی پر ستاره، و طرح های مختلف نورانی بر روی سقف ها و دیوارهای کاذب. کریستال کریستال با فیبر نوری و smd led فیبرنوری با ضخامت 0.5mm به طول 4200 متر در هر رول فیبرنوری با ضخامت 0.75mm به طول 2700 متر در هر رول فیبرنوری با ضخامت 1mm به طول 1500 متر در هر رول فیبرنوری با ضخامت 1.5mm به طول 700 متر در هر رول فیبرنوری با ضخامت 2mm به طول 350 متر در هر رول مینی دات led بدنه از جنس برنج led 5mm قابل سفارش در طیف نورهای مختلف 12 ولت  

گروه تخصصی آلفا گستر

تهران خیابان لاله زار جنوبی جنب مسجد بزرگ پلاک ۱۸۷ پاساژ درخشان داخل راهرو پ ۱

شماره تماس

مهندس پرهام

۰۹۱۲۳۴۴۶۲۸۳

۰۲۱۳۳۹۴۸۵۲۰

نورپردازی تونل نوری

نورپردازی ساختمان 

نورپردازی استخر

نورپردازی راه پله 

نورپردازی نمای ساختمان 

نورپردازی سالنهای ورزشی

نورپردازی تالارها 

نورپردازی فیبر نوری 

نورپردازی نما

نورپردازی کریستال


     تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آلفا گستر است